TEC 2000

TEC 2000

Firma TEC2000 liderem w produkcji dodatków do paliwa
Każdy z nas pragnie zapewnić sobie dostęp do najlepszych dodatków do paliwa. Jednak znalezienie odpowiednich rozwiązań nie zawsze jest takie proste, jak by się mogło wydawać, zwłaszcza że na rynku działa tak wiele firm. Jednak problem ten pomoże nam rozwiązać TEC2000 – firma, która jest liderem w produkcji dodatków do paliwa!
TEC2000 – co to za firma?
TEC2000 to firma, która w przemyśle petrochemicznym działa już od 1994 roku. Za jej powstaniem stoi zespół TEC2000 Limited, który na podstawie wieloletniej pracy zbudował zupełnie nową markę w branży, która swoją siedzibę miała w Wielkiej Brytanii. Dziś TEC2000 odnosi wielkie sukcesu i wyróżnia się na tle konkurencji, a jej produkty są dostępne nie tylko w Wielkiej Brytanii, ale również w Szwajcarii, Polsce, Niemczech, Czechach, Chorwacji, USA, czy nawet w Afryce.
W jej zespole znaleźć można tylko doświadczone osoby, o bardzo szerokiej wiedzy o materiałach i surowcach petrochemicznych, czy pasji. To sprawiło, że ostatecznie marka oferuje serię wyjątkowych preparatów, których zadaniem jest poprawa parametrów pracy silnika oraz zapewnienia mu jak najlepszej ochrony.
TEC2000 – jakie produkty oferuje?
Głównym celem TEC2000 jest zapewnienie produktów, które zapewnią odpowiednią ochronę przed nadmiernym zużyciem silnika i sprawią, że będzie służył jak najlepiej i jak najdłużej. Dlatego możemy być pewni, że jeśli wybór padnie na produkty TEC2000 to będą to najlepsze rozwiązania, które wyeliminują z silnika czynniki erozyjne, które powodują grodzenie się osadów, nagarów, zanieczyszczeń zmniejszających kompresję, czy odkładanie się wody.
Co ważne, nie należy się spodziewać w ofercie preparatów do wszystkiego. Firma wychodzi z założenia, że jeśli preparat jest uniwersalny, to tak naprawdę nie nadaje się do niczego. Dlatego w ofercie pojawiają się tylko preparaty do specjalnie określonych działań. Co w takim razie mamy do wyboru?
Na pewno warte wspomnienia są preparaty do konserwacji i dokładnego oczyszczania wtryskiwaczy w silnikach Diesla TEC 2000 Diesel Injection Cleaner, a także preparat do silników benzynowych (TEC 2000 Fuel Injection Cleaner).
Jednak to dopiero początek, ponieważ nie sposób też pominąć preparatu TEC2000 Engine Flush, który sprawi, że płukanka silnika przebiegnie sprawnie i bezproblemowo. TEC2000 Engine Flush to zaawansowany środek do czyszczenia wnętrza silnika, który w szczególności polecany jest przy wymianie oleju.
W ofercie nie mogła zabraknąć również TEC2000 Oil Booster, czyli rozwiązania, które przeznaczone jest do wszystkich typów silnika. Sięgając po niego, można zmniejszyć opory toczenia, czy wyciszyć cały układ. Najczęściej polecanego jest jego dodanie do nowego oleju, najlepiej w momencie wymiany lub krótko po serwisie.
W ofercie najlepszego prodenta dodatków do oleju nie mogło też zabraknąć preparatóe do codziennej konserwacji silnika, wtryskiwaczy oraz całego układu paliwowego. Mowa oczywiście o preparatach TEC 2000 System Cleaner, które pozwalają utrzymać silnik w bardzo dobrej kondycji. Są to preparaty bardzo proste w użyciu, ponieważ wystarczy dodać je do zbiornika paliwa.
Wszystkie wspomniane produkty oferowane są na bardzo wysokim poziomie technologicznym i znajdują się w czołówce rozwiązań petrochemicznych, które wykorzystywane są na całym świecie. Jednak marka nie spoczywa na laurach, co oznacza, że w krótkim czasie można spodziewać się coraz lepszym i nowocześniejszych preparatów, które będą zgodne ze zmianami, jakie zachodzą w technice i technologii produkcji silników, smarów, paliw, jak i olejków, a wszystko po to, aby współpracowały jak najlepiej z najnowszą technologią.
Preparaty TEC2000 – kto może po nie sięgnąć?
Firma TEC2000 to doświadczona marka, która doskonale rozumie potrzeby swoich klientów, więc możemy być pewni, że jej preparaty będą dostępne dla każdego. Nie ma zatem znaczenia, czy prowadzimy warsztat samochodowy, sklep lub hurtownię i pragniemy mieć w swojej ofercie najlepsze dodatki do paliwa, bo preparaty TEC2000 są dostępne dla każdego. Nawet klienci indywidualni mogą nabyć coś dla siebie. Wystarczy tylko ustalić swoje potrzeby.

TEC 2000 Diesel Injector Cleaner - czyszczenie wtrysków

TEC 2000 Diesel Injector Cleaner - czyszczenie wtrysków

Czyści wtryskiwacze oraz dysze wtryskiwaczy, przez co znacząco poprawia atomizację oraz strumień wtryskiwanego paliwa....
brutto: 72,00 zł / szt.
(netto: 58,54 zł / szt.)
TEC 2000 Diesel System Cleaner - do diesla

TEC 2000 Diesel System Cleaner - do diesla

TEC 2000 Diesel System Cleaner to uszlachetniacz do silników Diesla.
brutto: 69,00 zł / szt.
(netto: 56,10 zł / szt.)
TEC 2000 Engine Flush - płukanka silnika

TEC 2000 Engine Flush - płukanka silnika

TEC2000 Engine Flush to innowacyjna płukanka do silników.
brutto: 69,00 zł / szt.
(netto: 56,10 zł / szt.)
TEC 2000 Fuel Injector Cleaner - czyszczenie wtrysków

TEC 2000 Fuel Injector Cleaner - czyszczenie wtrysków

TEC 2000 Fuel Injector Cleaner to skuteczny preparat do czyszczenia wtryskiwaczy w silnikach benzynowych.
brutto: 69,00 zł / szt.
(netto: 56,10 zł / szt.)
TEC 2000 Fuel System Cleaner - do benzyny

TEC 2000 Fuel System Cleaner - do benzyny

TEC 2000 Fuel System Cleaner dokładnie osusza instalację zasilającą.
brutto: 69,00 zł / szt.
(netto: 56,10 zł / szt.)
TEC 2000 Oil Booster - dodatek do oleju

TEC 2000 Oil Booster - dodatek do oleju

TEC 2000 Oil Booster to dodatek do oleju silnikowego pomagający zmniejszyć jego zużycie.
brutto: 74,00 zł / szt.
(netto: 60,16 zł / szt.)
TEC 2000 Zestaw 8 mm - filtr paliwa, wąż, łączniki, zaciski

TEC 2000 Zestaw 8 mm - filtr paliwa, wąż, łączniki, zaciski

TEC 2000 Zestaw 8 mm filtr paliwa, wąż, łączniki, zaciski
brutto: 20,00 zł / szt.
(netto: 16,26 zł / szt.)