Raty 0 %

Zakup na raty online Alior Bank lub Credit Agricole:
1. Złożyć zamówienie w sklepie internetowym a jako formę płatności wybrać "raty Alior" lub "raty Credit Agricole".
2. Po potwierdzeniu dostępności towaru pracownik sklepu przyśle na mail, podany podczas składania zamówienia, link do strony wybranego banku pod którym został przygotowany kredyt zgodnie z danymi podanymi w zamówieniu.
3. Weryfikacja – Żeby rozpocząć weryfikację online należy kliknąć w link i za pomocą przeglądarki stron internetowych, punkt po punkcie stosując się do instrukcji w formularzu wypełnić wszystkie jego punkty. Całą procedurę należy przeprowadzić za pomocą komputera. Na urządzeniach mobilnych pojawiają się problemy z wnioskiem.
4. Po zakończeniu czynności kredytowych online sklep otrzymuje od Banku informacje o wyniku weryfikacji i decyzji kredytowej. W przypadku pozytywnej decyzji pracownik sklepu potwierdzi zamówienie na adres mailowy podany w zamówieniu i rozpocznie się jego realizacja. Jeśli wnioskujący o raty wybrał częściową wpłatę, zostanie ona pobrana podczas dostawy w gotówce. Jeśli wnioskującemu nie odpowiada taka forma wpłaty i chciałby dokonać jej przelewem na konto prosimy o kontakt. Jeśli weryfikacja przejdzie niepomyślnie zamówienie zostanie anulowane o czym sklep poinformuję w formie mailowej.
RRSO wynosi 0 %