Kiurlab

Kiurlab

Kiurlab, to dynamiczna firma chemiczna, która weszła na rynek w 2021 roku, jednak korzenie jej doświadczenia w branży detailingowej sięgają aż 2007 roku. Historia firmy jest spleciona z pasją i wizją Łukasza Kordyjaka, który odgrywał kluczową rolę w wprowadzeniu do Polski renomowanej marki środków do czyszczenia i renowacji tapicerki skórzanej. Już od 2004 roku firma Colourlock, którą Łukasz Kordyjak reprezentował, rozpoczynała swoją działalność, zdobywając wiedzę i doświadczenie w obszarze specjalistycznych produktów do pielęgnacji powierzchni.
Założyciele Kiurlab nie zadowalają się jednak stagnacją. Po osiemnastu latach budowania swojej pozycji na rynku, podjęli strategiczną decyzję o transformacji z firmy dystrybucyjnej w producenta. W 2021 roku, po kilku latach intensywnych poszukiwań wykwalifikowanego chemika, firma rozpoczęła pracę nad swoją linią produktów. Ten kreatywny proces zaowocował pierwszymi pięcioma produktami, które wprowadziły firmę na rynek w marcu 2023 roku.
Niezwykłe jest to, że przed premierą, produkty Kiurlab były poddane rygorystycznym testom, które przeprowadziła elitarna grupa testerów. Ci doświadczeni specjaliści w dziedzinie detailingu, uznawani za czołówkę branży, mieli zaszczyt uczestniczyć w procesie rozwoju i doskonalenia produktów Kiurlab.
Premiera w marcu 2023 roku była momentem pełnym oczekiwań i nadziei. Pięć innowacyjnych produktów Kiurlab zrewolucjonizowało podejście do detali samochodowych, wprowadzając na rynek środki, które nie tylko odzwierciedlają bogate dziedzictwo firmy, ale także stanowią nową erę w dziedzinie pielęgnacji pojazdów. Dzięki wiedzy praktycznej, materiałoznawstwu i nieustannej pasji do doskonalenia, Kiurlab stał się nieodłącznym graczem w świecie profesjonalnego detailingu.

KiurLab TFR - usuwanie filmu drogowego - 1l

KiurLab TFR - usuwanie filmu drogowego - 1l

KiurLab TFR usuwanie filmu drogowego 1l
brutto: 37,00 zł / szt.
(netto: 30,08 zł / szt.)