Powłoka ceramiczna

Powłoka ceramiczna

Powłoka ceramiczna zapewnia ochronę lakieru na wiele sposobów. Najważniejszą zaletą powłoki ceramicznej są właściwości hydrofobowe dzięki którym woda łatwo spływa po karoserii. Sprawia to że brud w mniejszym stopniu przylega do karoserii pojazdu dzięki czemu pozbycie się go staje się łatwiejsze a częstotliwość mycia mniejsza. Dodatkowym atutem jest zabezpieczenie lakieru przed czynnikami zewnętrznymi. Lakier staje się odporniejszy na sól drogową czy ptasie odchody.

Powłoka nałożona na samochód to także niesamowity efekt wizualny. Lakier nabiera efektywny wygląd poprzez szklistość oraz głębie jego koloru. Nałożenie powłoki ceramicznej na lakier ogranicza poprzez warstwę ochronną pojawienie się mikro zarysowań. Powłoki w zależności od ceny mają różny okres działania, przy odpowiednim serwisowaniu nawet do 5 lat.

Należy pamiętać że o każdą powłokę ceramiczną należy odpowiednio zadbać. Co jakiś czas należy powłokę odetkać tj. umyć kwaśnym szamponem samochodowym. Dla przedłużenia żywotności nałożonej powłoki należy użyć reload do powłok, który wydłuży jej żywotność.

W naszym sklepie auto detailingowym - internetowym oraz stacjonarnym mieszczącym się w Bydgoszczy znajdą Państwo powłoki między innymi firm: AQUA, FX PROTECT i inne.

Gyeon Q2 Can Coat - 200ml - powłoka ceramiczna

Gyeon Q2 Can Coat - 200ml - powłoka ceramiczna

Gyeon Q2 Can Coat - 200ml - powłoka ceramiczna
brutto: 199,00 zł / szt.
(netto: 161,79 zł / szt.)