Cartec

Cartec

Cartec to renomowany producent szerokiej gamy preparatów do mycia i pielęgnacji samochodu. Jego znana i ceniona marka gwarantuje nie tylko bezpieczeństwo, ale także najwyższą skuteczność w utrzymaniu pojazdu w doskonałej kondycji. Produkty Cartec cieszą się zaufaniem zarówno entuzjastów motoryzacji, jak i profesjonalistów w branży detailingowej.
Jedną z wyjątkowych cech produktów Cartec jest ich uniwersalność i możliwość bezproblemowego łączenia z różnorodnymi akcesoriami oraz urządzeniami. To zapewnia użytkownikom elastyczność w wyborze narzędzi i dodatków, co z kolei przekłada się na zwiększoną efektywność procesów pielęgnacyjnych.
Cartec oferuje kompleksowe rozwiązania, obejmujące różnorodne preparaty do mycia i pielęgnacji pojazdów. Bez względu na to, czy chodzi o mycie karoserii, czyszczenie wnętrza, czy też pielęgnację felg i opon, marka ta dostarcza wysokiej jakości produkty spełniające oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów.
Zapoznanie się z doskonałymi produktami marki Cartec to gwarancja, że pojazd będzie odpowiednio zabezpieczony i prezentować się świetnie. Elastyczność w łączeniu preparatów z różnymi akcesoriami ułatwia procesy pielęgnacyjne, co jest doceniane zarówno przez pasjonatów, jak i profesjonalistów w branży motoryzacyjnej.

Cartec Vinyl TP-49 - środek do konserwacji tworzyw sztucznych i gumy - 1l

Cartec Vinyl TP-49 - środek do konserwacji tworzyw sztucznyc...

Cartec Vinyl TP-49 środek do konserwacji tworzyw sztucznych i gumy 1l
brutto: 62,00 zł / szt.
(netto: 50,41 zł / szt.)