Powłoka elastomerowa od Aqua nowość i rewolucja

 

14 czerwca 2023 roku AQUA Car Cosmetics zaprezentowała swoje najnowsze dzieło – powłokę elastomerową, której właściwości przedstawiamy poniżej.

Powłoka elastomerowa to warstwa ochronna wykonana z elastomeru, czyli materiału o wysokiej elastyczności i odporności na odkształcenia. Ta elastyczna powłoka znajduje zastosowanie w wielu dziedzinach, od przemysłu po medycynę i elektronikę a od niedawana w motoryzacji.

Dzięki swoim właściwościom elastomerowa powłoka doskonale dopasowuje się do kształtu przedmiotu, na który jest nanoszona. Chroni go przed uszkodzeniami mechanicznymi, zarysowaniami, a także korozją i działaniem substancji chemicznych.

W przemyśle, elastomerowe powłoki stosuje się na przykład na wałkach i rolecie transportowych, aby zapewnić lepszą przyczepność i zmniejszyć tarcie. W medycynie, elastomerowe powłoki znajdują zastosowanie w protezach, w które są wstawiane, aby zapewnić wygodę i dopasowanie do ciała pacjenta. W elektronice, powłoka elastomerowa może być używana do ochrony płytek drukowanych przed wilgocią i zanieczyszczeniami. Dzięki nowości polskiej marki Aqua powłoki elastomerowe znalazły zastosowanie w ochronie samochodów, łodzi czy skuterów wodnych..

Podsumowując, powłoka elastomerowa od Aqua to elastyczna i ochronna warstwa, która zapewnia wytrzymałość, izolację, a także ochronę przed uszkodzeniami mechanicznymi i substancjami chemicznymi. Dzięki swojej wszechstronności znajduje zastosowanie w wielu dziedzinach, gdzie niezawodna ochrona jest niezbędna.

Powłoki elastomerowe Aqua dostępne są w naszym sklepie stacjonarnym oraz online.

Polecane produkty

AQUA E-coating - 15ml - powłoka elastomerowa

AQUA E-coating - 15ml - powłoka elastomerowa

AQUA E-coating 15ml powłoka elastomerowa
AQUA E-coating - 30ml - powłoka elastomerowa

AQUA E-coating - 30ml - powłoka elastomerowa

AQUA E-coating 30ml powłoka elastomerowa
Aplikator Aqua - aplikator do powłok

Aplikator Aqua - aplikator do powłok

Aplikator Aqua aplikator do powłok

Polecane artykuły

Jak prawidłowo umyć samochód?

Jak prawidłowo umyć samochód?

Jak prawidłowo umyć samochód? Samodzielne mycie samochodu to duży plus dla osób, które chcą zaoszczędzić czas i środki finansowe na myciu auta. Dzięki samodzielnemu myciu możemy postawić także na środki o zdecydowanie lepszej jakości, które pozostaną z nami na dłużej. Jeśli wiec mamy miejsce i czas do tego, aby umyć auto we własnym zakresie, jak najbardziej warto z tego skorzystać. Nasze auto będzie bowiem dopilnowane przez nas samych najlepiej, natomiast efekt finalny będzie równie...
Jak osuszyć samochód po myciu?

Jak osuszyć samochód po myciu?

Jak osuszyć samochód po myciu?   Aby osuszyć samochód po myciu, możesz zastosować kilka metod. Sugerujemy dwie najbardziej efektywne: 1. Ręczne suszenie: Użyj miękkiego oraz chłonnego ręcznika np.: Dark King wykonanego z mikrofibry w technologi twisted pile, aby delikatnie wycierać powierzchnię samochodu. Pamiętaj, aby zacząć od góry i poruszać się w dół, uniknie to powstawanie smug. 2. Powietrze sprężone: Jeśli masz dostęp do kompresora powietrza lub dmuchawy, możesz użyć go do usuwania...
Auto detailing co to jest?

Auto detailing co to jest?

Auto detailing to wieloetapowy złożony proces czyszczenia oraz zabezpieczenia całego pojazdu lub jego elementów wewnątrz jak i na zewnątrz. Celem takich działań jest podniesienie estetyki oraz przedłużenie żywotności elementów samochodu za pomocą specjalistycznej chemii samochodowej jak np. wosk, quick detailer czy dresing. Auto detailing można podzielić na dwie kategorie:1. Detailing wnętrza to nic innego jak precyzyjne czyszczenie za pomocą kosmetyków samochodowych przestrzeni pasażerskiej oraz...