Liqui Moly

Liqui Moly

Liqui Moly zapewnia produkty ułatwiające użytkowanie pojazdów!
Każdy z nasz szuka firmy, która będzie w stanie zapewnić rozwiązania, które pozwolą w kompleksowy sposób zadbać o swoje pojazdy i przy okazji ułatwią ich użytkowanie. Jednak najczęściej musimy kupować poszczególne produkty u różnych dystrybutorów, ponieważ do tej pory żadna firma nie była w stanie dostarczyć nam wszystkiego, czego potrzebowaliśmy. Czy aby na pewno? Okazuje się, że nie, bo firma Liqui Moly jest w stanie dostarczyć wszystko, czego potrzebujemy i to nie tylko do samochodów, lecz do wszystkich pojazdów uczestniczących w ruchu drogowym!
Liqui Moly – co to za firma?
Marka Liqui Moly GmbH to niemiecka firma o wieloletnim doświadczeniu w branży motoryzacyjnej. Jej początki sięgają 1957 roku i od tamtej pory prężnie działa i rozwija swoją działalność. W jej składzie znajdziemy tylko wykwalifikowane osoby, które nie tylko dysponują szeroką wiedzą o motoryzacji, odpowiednimi umiejętnościami, czy praktyką, ale również pasją i pomysłami. Obserwowane są również kierunki rozwoju, czy potrzeby klientów, dzięki czemu na rynek trafiają coraz lepsze i nowocześniejsze rozwiązania.
Początkowo firma Liqui Moly zajmowała się produkcją olejów silnikowych oraz dodatków używanych w motoryzacji. Z biegiem lat firma poszerzyła swoją ofertę o produkty dedykowane do wszelkiego typu pojazdów uczestniczących w ruchu drogowym. I tak nie tylko można liczyć na produkty do samochodów, ale również do motocykli, czy rowerów. Nad poszczególnymi rozwiązaniami zawsze pracują inżynierowie i naukowcy w laboratorium Liqui Moly, którzy dokładają starań, by zapewnić klientom jak najlepsze produkty. Do tej pory wszystkie prace przebiegały z sukcesami, co mogą potwierdzić liczne nagrody i wyróżnienia, jakie otrzymała firma Liqui Moly.
Jednak Liqui Moly to firma, która w dalszym ciągu stawia na rozwój, a to oznacza, że nie poprzestaje jedynie na produkcji. Zauważyć można, że stara się dostarczyć kompleksowe rozwiązania ułatwiające użytkowanie pojazdów. Świetnym przykładem tego jest wprowadzenie do oferty zestawów do czyszczenia filtrów cząstek stałych DPF, czy urządzenie Gear Tronic, które służą do dynamicznej wymiany oleju w przekładni automatycznej.
Liqui Moly – jakie produkty znajdziemy w jej ofercie?
Firma Liqui Moly oferuje swoje produkty od wielu lat. Przez ten czas marce udało się wprowadzić szereg grup produktowych, które każdy może dopasować do swoich potrzeb. Nie zabrakło tutaj produktów do samochodów, motocykli, samochodów ciężarowych, łodzi, czy nawet rowerów. Co ważne, wszystkie produkty cechuje wysoka jakość oraz skuteczność, więc za każdym razem, gdy się po nie sięga, to można być pewnym, że będzie to dobra decyzja.
Nie sposób pominąć również tego, że to właśnie w ofercie Liqui Moly można znaleźć praktycznie wszystkie produkty, które potrzeba do zachowania swoich pojazdów w dobrym stanie. Z ich pomocą nie tylko ochrona silnika będzie łatwiejsza, ale również innych elementów mechanicznych pojazdów. Przełoży się to na nienaganną pracę pojazdów, jak również na dłuższą radość z jazdy.

LIQUI MOLY 1971 Oczyszczacz wtryskiwaczy do benzyny

LIQUI MOLY 1971 Oczyszczacz wtryskiwaczy do benzyny

LIQUI MOLY Oczyszczacz wtryskiwaczy do benzyny
brutto: 47,00 zł / szt.
(netto: 38,21 zł / szt.)
LIQUI MOLY 2640 Engine Flush - płukanka silnika

LIQUI MOLY 2640 Engine Flush - płukanka silnika

LIQUI MOLY Engine Flush płukanka silnika
brutto: 30,00 zł / szt.
(netto: 24,39 zł / szt.)
LIQUI MOLY 2662 Pro-Line Engine Flush - płukanka silnika

LIQUI MOLY 2662 Pro-Line Engine Flush - płukanka silnika

LIQUI MOLY Pro-Line Engine Flush płukanka silnika
brutto: 42,00 zł / szt.
(netto: 34,15 zł / szt.)
LIQUI MOLY 2666 Oczyszczacz wtryskiwaczy do diesel

LIQUI MOLY 2666 Oczyszczacz wtryskiwaczy do diesel

LIQUI MOLY Oczyszczacz wtryskiwaczy do diesel
brutto: 42,00 zł / szt.
(netto: 34,15 zł / szt.)
LIQUI MOLY 7181 CeraTec - ceramika do silnika

LIQUI MOLY 7181 CeraTec - ceramika do silnika

Cera Tec to nowoczesny modyfikator oleju, który zmniejsza tarcie
brutto: 79,00 zł / szt.
(netto: 64,23 zł / szt.)
LIQUI MOLY 8342 dodatek do oleju MoS2

LIQUI MOLY 8342 dodatek do oleju MoS2

Dodatek do oleju silnikowego z dwusiarczkiem molibdenu MoS2
brutto: 47,00 zł / szt.
(netto: 38,21 zł / szt.)
LIQUI MOLY 8343 Dodatek do diesla

LIQUI MOLY 8343 Dodatek do diesla

LIQUI MOLY Dodatek do diesla
brutto: 29,00 zł / szt.
(netto: 23,58 zł / szt.)