Ceramizer

Ceramizer

Renomowana marka Ceramizer sp z o.o. (znana wcześniej jako Vidar) działa nieprzerwanie od 1996 roku, oferując swoim klientom wysokiej jakości preparaty do regeneracji i ochrony urządzeń, oraz silników i mechanizmów, które wykonując proces tarcia. W swojej kategorii jest to znana i doceniona marka, która cieszy się sporym zainteresowaniem klientów. Skutkiem tego, co roku firma Ceramizer osiąga znaczące sukcesy zarówno w kwestii sprzedaży jak i marketingu.
Wybierając produkty marki Ceramizer możemy liczyć na najwyższą jakość preparatów, które są nam oferowane. Skutkiem tego, wszystkie nasze mechanizmy, silniki i urządzenia utrzymywane są na bardzo dobrym poziomie, uwzględniając ich bezpieczeństwo podczas pracy.
Warto dodać, ze wszystkie produkty marki Ceramizer są produkowane na terenie naszego kraju. Jest to bardzo istotne, albowiem mając produkcję pod własnym okiem marka Ceramizer jest w stanie zapewnić nam najlepszy skład produktu, który jest odpowiednio pilnowany na miejscu. Tym bardziej, że produkcja na Polskim rynku trwa nieprzerwanie od 24 lat, co tylko potwierdza wysoką jakość oferowanych przez siebie preparatów.
Marka Ceramizer i jej oddziały
Na dzień dzisiejszy marka Ceramizer może pochwalić się ponad 1500 punktami dystrybucyjnymi swoich produktów. Co więcej, jej produkty dostępne są także w kilkunastu krajach na cały świecie. To sprawia, że marka Ceramizer jest zdecydowanym liderem w swojej kategorii, odnosząc sukces nie tylko na arenie krajowej, lecz także międzynarodowej.
Produkty marki Ceramizer przeznaczone są w głównej mierze do motoryzacji. Kolejną kategorią jest oczywiście przemysł i trnasport, który równie chętnie korzysta z roziwązań dedykowanych przez markę Ceramizer. Wybierając produkty marki Ceramizer możemy liczyć na pełną ochronę i bezpieczeństwo naszych systemów, dzięki czemu produkty cieszą się tak wielkim zaufaniem klientów na całym świecie.Jeśli więc liczymy na skuteczność i ochronę naszych maszyn, preparaty firmy Ceramizer są zdecydowanie godne polecenia. Potwierdzają to bardzo pozytywne opinie samych zainteresowanych.

Ceramizer do paliw CP - uszlachetniacz do paliwa

Ceramizer do paliw CP - uszlachetniacz do paliwa

Dodatek do paliwa Ceramizer CP
brutto: 16,49 zł / szt.
(netto: 13,41 zł / szt.)
Ceramizer do paliw CP2 - uszlachetniacz do paliwa

Ceramizer do paliw CP2 - uszlachetniacz do paliwa

Ceramizer do paliw CP2 uszlachetniacz do paliwa
brutto: 29,99 zł / szt.
(netto: 24,38 zł / szt.)
Ceramizer do silników CS - czterosuwowych benzynowych diesla LPG

Ceramizer do silników CS - czterosuwowych benzynowych diesla...

Ceramizer do silników CS - czterosuwowych benzynowych diesla LPG
brutto: 65,99 zł / szt.
(netto: 53,65 zł / szt.)
Ceramizer skrzynia CB - do manualnych skrzyń biegów i tylnych mostów

Ceramizer skrzynia CB - do manualnych skrzyń biegów i tylnyc...

Ceramizer do manualnych skrzyń biegów i tylnych mostów
brutto: 59,99 zł / szt.
(netto: 48,77 zł / szt.)
Ceramizer zestaw naprawczy CS + CP - silnik + paliwo

Ceramizer zestaw naprawczy CS + CP - silnik + paliwo

Ceramizer zestaw naprawczy CS + CP - silnik + paliwo. Podstawowy zestaw Ceramizerów.
brutto: 79,99 zł / szt.
(netto: 65,03 zł / szt.)